Strona Główna Polityka Prywatnośći Szukaj Nowości
Wyszukiwarka:
aktualnie jesteś:
Ilość produktów: ( 0 ) Wartość: 0,00zł

 

SKITKA Parts&Accessories to szybko rozwijająca się firma oferująca częsci i akcesoria do pojazdów rolniczych a także maszyn rolniczych zachodnich i krajowych. Początkowo zajmowalismy się importem i sprzedażą czesci nadwoziowych do ciężarówek, lodówek, klimatyzacji i ogrzewań postojowych, orurowań i oswietlen. W związku z dalszym rozwojem firmy poszeżyliśmy ofertę o czesci do maszyn rolniczych zachodnich i polskich. Czesci do maszyn są sprzedawane pod logo Diesel Masz. 

 Położenie wzdłuż międzynarodowej trasy A2 i  zagłebiu firm transportowych spowodowało że firma w dość szybkim czasie nawiązala współprace z firmami transportowymi z kraju jak i ze wschodniej Europy. Sprzedawane przez nas produkty można spotkać w cięzarówkach polskich, litewskich, rosyjskich i białoruskich firm transportowych. Czesci do maszyn rolniczych oferowane są głownie gospodarstwom rolniczym z regionu. Jestesmy w stanie zrealizować kazde zamówienie a oferowane przez nas ceny są atrakcyjne.

Na chwilę obecną jestesmy w stanie zrealizować  zamówienie zwykle  do 48 godzin. Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami z kraju i zagranicy. Znaczna czesc asortymentu jest dostępna w naszych magazynach od ręki, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia Zapraszamy do współpracy firmy i gospodarstwa rolne, dla których ważna jest profesjonalna obsługa, wysoka jakość i przystępna cena oferowanych produktów.  Zaufało nam już duże grono firm transportowych i rolników

Dla stałych klientów jestesmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY