Strona Główna Polityka Prywatnośći Szukaj Nowości
Wyszukiwarka:
aktualnie jesteś:
Ilość produktów: ( 0 ) Wartość: 0,00zł

Polityka prywatności sklepu internetowego prowadzonego pod adresem https://www.skitka.pl  określa zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych uzyskanych od użytkowników Internetu  za pośrednictwem strony wwww przez administratora danych osobowych - firmę SKITKA Małgorzat Wierzejska 08-106 Zbuczyn Słoneczna 10

 

Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe, jakie są konieczne w przypadku dokonywania rejestracji i zakupów w naszym Sklepie to:

  • imię i nazwisko,
  • adres zameldowania,
  • adres do wysyłki, jeśli jest inny niż adres zameldowania,
  • e-mail,
  • numer telefonu,
  • nazwa firmy oraz numer NIP

Podanie powyższych danych jest dobrowolne jednak wymagana dla rejestracji w Sklepie lub realizacji zamówienia. Użytkownik sklepu powinien sprawdzić czy podane dane sa aktualne i zgodne z rzeczywistością. Użytkownikom sklepu w każdym czasie ma prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez sklep. Złożenie sprzeciwu możliwe jest poprzez wysłanie informacji na podany adres e-mail: skitkatechnologie lub telefonicznie tel 696 197 817 . W takich przypadkach dane osobowe  użytkownika zostaną usunięte , chyba że dalsze przetwarzanie danych będzie poparte przepisami prawa (por. art. 23 ust. 1 pkt 1-5 ustawy o ochronie danych osobowych).

 Sklep umożliwia także dokonanie płatności elektronicznej, rejestracji w serwisie oraz późniejszego logowania  oraz przekazywania danych wysyłkowych do realizacji zamówienia złożonego za posrednictwem sklepu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych umożliwiamy wszystkim użytkownikom sklepu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich edytowania. Możliwe jest to po zalogowaniu się na swoje konto.

Dane osobowe Klientów pobierane są przez firmę w celu prowadzenia Sklepu, a w szczególności:

 

  • realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem serwisu
  • obsługi procesu rejestracji klientów  i logowania do konta w sklepie
  • zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów włącznie z realizacja dostawy oraz obsługą reklamacji i zwrotów
  • przesyłania na podany adres e-mail zamówionego biuletynu informacyjnego

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane firmie kurierskiej DPD Polska w celu realizacji zamówienia. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.Informacje

Aktualności, najświeższe wydarzenia z życia firmy, regulamin. Wejdź tu by być na bieżąco.

więcej...

Pomoc

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. jeśli masz jakiekolwiek pytania z kontaktuj się z nami. Podejdziemy do twojej sprawy indywidualnie. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które jest zgodne z twoimi oczekiwaniami.

więcej...

Moje konto

Zarejestruj się by móc w pełni korzystać z możliwości naszego sklepu internetowego . Przeglądaj ofertę firmy, korzystaj z rabatów i wybierz to, co najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.

więcej...

O firmie

Firma od lat zajmuje się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów ciężarowych. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Na terenie kraju współpracujemy z punktami dilerskimi/ serwisowymi samochodów ciężarowych oraz firmami transportowymi. Do grona naszych klientów nalezą również przewoźnicy z Europy Wschodniej.

więcej...
Mapa strony
wykonanie: sklepy internetowe cStore.pl