Strona Główna Polityka Prywatnośći Szukaj Nowości
Wyszukiwarka:
aktualnie jesteś:
Ilość produktów: ( 0 ) Wartość: 0,00zł

Chłodziarka samochodowa GAZ 12/230 lub 24/230V INDEL-B

Chłodziarka samochodowa GAZ 12/230 lub 24/230V INDEL-B

Ten model chłodziarki został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu, zarówno w pojazdach ciężarowych, osobowych, caravaningu, jak i wyjazdach plenerowych. Ze względu na rozwiązania techniczne (zasilanie elektryczne 12V lub 24V [w zależności od modelu] poprzez prąd stały od 115V – 230V jak i również gazowe), jest optymalny do wykorzystania w każdych warunkach stwarzając korzystającym pełną swobodę cieszenia się schłodzoną zawartością jej wnętrza.

 

  • pojemność: 35 litrów
  • pobór mocy: 75W/24 godziny/
  • wymiary: długość: 56 cm, wysokość:45 cm, szerokość:46 cm
  • zasilanie:
    • elektryczne: 12V lub 24V (w zależności od modelu) oraz 115-230V
    • gazowe: propan-butan
  • waga: 18,5 kilogramów

Podana cena jest cena brutto 

Cena: 959,40 zł
Termin wysylki: Brak informacji
Koszt dostawy: od 20,00 zł
UWAGA: Czas realizacji zamówienia jest uzalezniony od terminu dostawy od producenta (importera). W celu ustalenia przyblizonego czasu oczekiwania na wysylke prosimy uprzejmie o wczesniejszy kontakt.

  • Brak produktów


Informacje

Aktualności, najświeższe wydarzenia z życia firmy, regulamin. Wejdź tu by być na bieżąco.

więcej...

Pomoc

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. jeśli masz jakiekolwiek pytania z kontaktuj się z nami. Podejdziemy do twojej sprawy indywidualnie. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które jest zgodne z twoimi oczekiwaniami.

więcej...

Moje konto

Zarejestruj się by móc w pełni korzystać z możliwości naszego sklepu internetowego . Przeglądaj ofertę firmy, korzystaj z rabatów i wybierz to, co najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.

więcej...

O firmie

Firma od lat zajmuje się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów ciężarowych. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Na terenie kraju współpracujemy z punktami dilerskimi/ serwisowymi samochodów ciężarowych oraz firmami transportowymi. Do grona naszych klientów nalezą również przewoźnicy z Europy Wschodniej.

więcej...
Mapa strony
wykonanie: sklepy internetowe cStore.pl